Tym razem to nie Warszawa, a stolica Wielkopolski jako pierwsza w tym roku będzie rozmawiać o kreatywności w biznesie. GRA O SUKCES / GRA O BIZNES – wydarzenie pod tą nazwą odbędzie się już 16 lutego w YouNick w Złotnikach k. Poznania – event satelitarny do gali 50-ciu Najbardziej Kreatywnych w Biznesie magazynu BRIEF.

Nie będzie to jednak kolejna przewidywalna konferencja. Zaplanowana jest bowiem nietypowa forma gry kreatywnej, której zadaniem będzie zaangażowanie uczestników w tematykę kreatywnego podejścia do pracy, a co za tym idzie, do tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Organizatorzy zapraszają uczestników do gry, której zasady są proste. Już na początku uczestnicy zostaną podzieleni na zespoły, w których odwiedzą trzy stacje i rozwiążą przygotowane zadania. Stworzona zostanie mapa empatii, piramida skojarzeń, a wszyscy będą… abstrahować. Stawką będzie nowa wiedza, techniki kreatywne, narzędzia działania i kontakty. – Nie zabraknie też ukrytych agentów, zadań specjalnych i łamigłówek do rozwiązania – mówi Justyna Lach Marketing Manager Concordia Design. Dobra zabawa i silne emocje gwarantowane.

Wydarzeniu będą towarzyszyć krótkie prezentacje Grzegorza Kiszluka (magazyn BRIEF) oraz Daniela Michalskiego (EU Wearables/GOCLEVER); panel ekspercki z udziałem m.in. Elizy Kruczkowskiej (Polski Fundusz Rozwoju oraz Rada Programowa Brief) i Adama Tychmanowicza (Yanosik). Dyskusję poprowadzi Joanna Rubin (autorka bloga NaKawie.pl oraz książki “Twarze polskiego biznesu”)

– 16 lutego w YouNick spotkają się m.in. przedsiębiorcy, przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu i funduszy inwestycyjnych z regionu. Wszystko po to, by wspólnie wymienić się doświadczeniami z nieszablonowego podejścia do biznesu, pokazać przedsiębiorców i innowatorów wywodzących się z Wielkopolski oraz zastanowić nad potencjałem i działaniami, które można podjąć dla regionu i jego przedsiębiorców – mówi Daniel Michalski Founder EU Wearables.

Organizatorami wydarzenia są: Concordia Design, YouNick, SpeedUp Venture Capital Group, Mindsailors, Filmpoint, Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji UAM, Magazyn Business in BRIEF.