INFORMACJA WŁASNA / KOMUNIKAT PRASOWY

 

Współpraca pomiędzy Mindsailors i Parkiem Technologicznym YouNick tworzy w pełni kompleksowe rozwiązanie z zakresu prac rozwojowych nad produktem, które oferuje skalowalność i efektywność w zarządzaniu procesem projektowym.

To dla nas doskonała okazja, aby rozszerzyć usługi i dotrzeć do nowych klientów każdego kalibru – powiedział Patryk Strzelewicz, nowo mianowany prezes Mindsailors Sp. z o. o. Jednocześnie nowa siedziba pozwoli nam na nieograniczony rozwój oraz lepszą organizację pracy. Wkrótce udostępnimy więcej informacji na temat naszej współpracy z YouNick – dodał. Jednocześnie, nasze dotychczasowe biuro w Poznaniu nadal funkcjonuje.

O YouNick

YouNick, dawny Nickel Technology Park Poznań to pierwszy prywatny, operacyjny park technologiczny w Polsce, który od 10 lat jest miejscem rozwoju dla innowacji. YouNick finansuje projekty z takich branż jak biotechnologia, opieka zdrowotna, żywność, technologie informacyjno-komunikacyjne, sprzęt elektroniczny i usługi, a także projekty dotyczące wszystkiego, co dzieje się na styku tych obszarów.

O Mindsailors

Mindsailors to renomowane i najczęściej w Polsce nagradzane studio wzornictwa przemysłowego, specjalizujące się w projektowaniu, prototypowaniu i produkcji, inżynierii i usługach o wysokiej złożoności w wielu dziedzinach, począwszy od sprzętu gospodarstwa domowego i elektroniki użytkowej po meble i przemysł motoryzacyjny.

 

Nowe dane firmy:

Mindsailors Sp. z o.o.

ul. Krzemowa 1, Złotniki, 62-002 Suchy Las

NIP: 9721264030  Regon: 364484970  KRS: 0000617819