Do rąk klientów trafia właśnie kolekcja mebli łazienkowych Domino XL. To czwarty zestaw zaprojektowany przez Mindsailors dla Sanitec KOLO. Ten modułowy system mebli pozwala użytkownikowi dowolnie konfigurować wybrane elementy. Seria składa się z funkcjonalnych szafek zaprojektowanych z myślą o prostocie i elegancji, wykończonych w kolorach, które dopełnią każde wnętrze łazienki. Nazwa serii nie jest przypadkowa. Podobnie jak klocki domino, elementy zestawu można dowolnie dopasowywać do każdego stylu i rozmiaru łazienki. Znak rozpoznawczy tej serii polega to jej wszechstronność i możliwość dopasowania się do niemal każdej ceramiki łazienkowej. Dużo uwagi poświęcono maksymalizacji przestrzeni do przechowywania. Szafka zlewozmywakowa posiada izolowany obszar syfonu, dodatkowo w środku można zamontować wysuwany kosz na małe przedmioty. Szafki boczne mają szuflady podzielone na przedziały dla lepszej organizacji i wykorzystania przestrzeni. Wszystkie szafki mogą być montowane na ścianie lub na nogach, a solidne fronty dobrze kontrastują z pionowym cięciem, które dodaje lekkości formie. Zestaw mebli dostępny jest w dwóch różnych wariantach kolorystycznych. Tradycyjny biały – idealny do współczesnych aranżacji i ciemny wenge – dla miłośników brązowego odcienia.

Sanitec jest wiodącą europejską grupą multibrandową, która projektuje, produkuje i sprzedaje ceramikę oraz meble łazienkowe. Firma ściśle współpracuje z klientami i partnerami przemysłowymi, architektami i projektantami, aby opracować koncepcje łazienkowe o zrównoważonym wzornictwie, które promują zdrowy styl życia i dobre samopoczucie.

Mindsailors to wielokrotnie nagradzane, profesjonalne studio wzornictwa przemysłowego oraz studio konstruktorskie, specjalizujące się w kompleksowym projektowaniu i wdrażaniu do produkcji  począwszy od elektroniki konsumenckiej, sprzętu gospodarstwa domowego, po przemysł meblarski i samochodowy.