EasyLine

Produkt:

System odpływów liniowych EasyLine

Nagrody:

Opatentowane rozwiązanie dwustopniowej regulacji rusztu

Klient:

Prevex

Zakres prac:

Koncepcja rozwiązania systemu.
Projekt konstrukcyjny i mechaniczny.
Prototypowanie.

Opis:

Odpływy liniowe z serii EasyLine marki Prevex można zainstalować w niemal każdej łazience. Zastosowane w im nowoczesne rozwiązania to przede wszystkim funkcja wielu regulacji. Możliwość przycięcia profilu na długość w przedziale do 350mm. Możliwość regulowania wysokości ułożenia rusztu oraz wysokości samego profilu.
EasyLine pasuje niezależnie od grubości powierzchni i podłoża. Rotacyjny syfon Easyloc z podłączem 40/50 mm umożliwia montaż odpływu z dowolnego kierunku oraz wydajny przepływ wody i mega łatwe czyszczenie! EasyLine to przemyślane rozwiązania w zakresie montażu nóżek, które można wykorzystać jako znacznik przy przycinaniu profilu oraz rusztu. Każde opakowanie zawiera dedykowany kluczyk do osadzenia śrub regulujących wysokość rusztu oraz odpowiednie materiały uszczelniające.

EasyLine Provex to dyskretny, stylowy ruszt szczotkowany, który w naturalny sposób wpisze się w wybrany styl podłogi. To dowolna regulacja – w tym opatentowane, dwustopniowe dostosowanie wysokości ułożenia rusztu.
Elastyczność – m.in. regulowana wysokość syfonu oraz uniwersalne podłącze o średnicy 40/50 mm.
Łatwy montaż – dowolna długości profilu i rotujący syfon umożliwiający podłączenie odpływu z dowolnego kierunku.
Stylowy design – kilka kompatybilnych wzorów rusztów do wyboru.
Sprytne udogodnienia – m.in. nóżki, które można wykorzystać jako znacznik przy przycinaniu profilu oraz rusztu przed montażem.
Zadowolenie użytkownika – zapewnione przez wysoką jakość wykonania wydajność oraz prostotę i higienę użytkowania

Categories