POTZ Genesis

Produkt:

Rotomat zegargowy POTZ Genesis

Klient:

POTZ

Zakres prac:

Projekt koncepcyjny, konstrukcyjny i mechaniczny.
Projekt elektroniki embedded. Certyfikowanie.
Prototypowanie.

Opis:

Rotomat zegarkowy POTZ Genesis łączy w sobie unikalny minimalistyczny design z zaawansowaną technologią i perfekcją technologią wykonania.
Kasety rotomatu,  napędzane szwajcarskimi silnikami Maxon, pracują bez jakiegokolwiek tykania, dudnienia czy szumu. Urządzenie zostało zaprojektowane i wygłuszone tak, by cieszyć oko użytkownika w absolutnej ciszy.
Szwajcarskie silniki Maxon są w pełni ekranowane przed niepożądanymi emisjami elektrycznymi. Dzięki temu każdy zegarek jest całkowicie bezpieczny. Każdy z rotomatów posiada unikalny kod bezpieczeństwa, generowany indywidualnie, dzięki czemu poziom bezpieczeństwa jest możliwie najwyższy. Nikt oprócz użytkownika nie jest w stanie otworzyć urządzenia. Opcję tę można wyłączyć, aby rotomat pozostawał otwarty.
Wszystkie rotomaty są produkowane i składane ręcznie przez doświadczonych rzemieślników. Każdy egzemplarz, jest stanowi swoiste arcydzieło stworzone z miłości i pasji. Wizualnie urządzenia nawiązują do szwajcarskiego designu wysokiej klasy. Zachwycają ekskluzywną prostotą i wykończeniem wnętrza przy użyciu włoskiej alcantary. Dostosowane do potrzeb każdego użytkownika używane są tylko najlepsze materiały, z naciskiem na elegancję i nowoczesność.
Konfigurowanie kaset jest banalnie proste. Istnieją trzy opcje do wyboru. Tryb „automatyczny” działa najlepiej w przypadku większości automatycznych zegarków. Wszystko odbywa się automatycznie i nie wymaga od użytkownika żadnych działań. Tryb „turbo” to tryb stworzony aby przywrócić zatrzymany zegarek do życia. Tryb „ręczny” dotyczy bardziej złożonych zegarków. Ustawienia można w pełni dostosować do własnych preferencji.
Rotomaty zegarkowe Genesis mają unikalny system oświetlenia zainstalowany zarówno w kasecie, jak i na zewnątrz. Ustawienia można dostosować poprzez wybór barwy i natężenia światła podświetlenia.
Categories