SPACE KOTTY

Produkt:

SPACE KOTTY

Klient:

Mykotty

Zakres prac:

Projekt koncepcyjny
Konstrukcyjny i mechaniczny
Systemy wbudowane & oprogramowanie sterujace
Prototypowanie
Przygotowanie do produkcji
Produkcja

Opis:

Wasz kot zasługuje na taką samą troskę o zdrowie, jaką zapewnilibyście samym sobie. MyKotty ułatwi to zadanie dzięki Space Kotty, inteligentnej kuwecie, która mierzy stan zdrowia Waszego zwierzaka. Dodatkowo kuweta sama utrzymuje się w czystości dzięki wbudowanej lampie UV, która zabija bakterie i wirusy mogące rozwijać się na powierzchni kuwety i żwirku. Żwirku, którego nigdy nie zabraknie ponieważ Space Kotty sama przypomni o uzupełnieniu zapasów w odpowiednim momencie.
Każdy, kto kiedykolwiek miał kota wie, jak trudno jest stwierdzić, kiedy dzieje się z nim coś niedobrego. Najczęściej występujące schorzenia to problemy urologiczne i otyłość, które można zdiagnozować poprzez przepadanie kocich odchodów. Space Kotty pomaga monitorować stan zdrowia pupili śledząc jak często i na jak długo odwiedzają kuwetę. Dodatkowo przy każdej wizycie kot jest ważony.
Zebrane w ten sposób dane porównywane są ze standardami ustalonymi przez lekarzy weterynarii. Jeśli coś w zachowaniu Waszego kota nie zgadza się z tym, czego spodziewają się weterynarze, otrzymacie powiadomienie za pośrednictwem dedykowanej aplikacji, a podświetlenie LED w kuwecie zmieni kolor.
Wspomniana aplikacja jest jak książeczka zdrowia Waszego kota. Zawiera nie tylko harmonogram wizyt u weterynarza, ale również umożliwia wprowadzenie historii chorób, szczepień lub nadchodzących operacji. Space Kotty wykorzystuje system RFID dzięki czemu wiele zwierząt może korzystać ze Space Kotty bez zakłóceń w gromadzeniu danych.
Categories