YouTube video

LICZBY MÓWIĄ ZA SIEBIE

  
7 prestiżowych nagród
Jako pierwsi w Polsce zdobyliśmy iF Product Design GOLD Award
14 lat na rynku
Od kilkunastu lat wytyczamy nowe trendy w dziedzinie wzornictwa przemysłowego
78 klientów z całego świata
Mieliśmy okazję pracować z najlepszymi
160 realizacji
Tyle naszych projektów trafiło do produkcji i sprzedaży
projekt-prototyp-produkt

POZNAJMY SIĘ!

  

Współtworzenie czyjejś wizji to zrozumienie jej idei i wartości. Wierzymy, że nasze najbardziej udane projekty są wynikiem wspólnych pomysłów i dobrych relacji, jakie tworzymy z klientami.

Zobacz nasze portfolio

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

  
Mindsailors to nie tylko design, to rozumienie przestrzeni, w której żyjemy. Projektowanie przedmiotów użytkowych z pasją łączącą komercyjne potrzeby i piękno, spowodowały, że Cyfrowy Polsat S.A. od kilku lat współpracuje ze studiem projektowym Mindsailors. Wspólnie - z sukcesem - wykonujemy design dekoderów produkowanych w naszej fabryce InterPhone Service Sp. z o. o.

Cyfrowy Polsat S.A.

Mindsailors to studio wzornictwa przemysłowego, w którym słowo "design" nie ogranicza się jedynie do wyglądu produktu, ale obejmuje także jego funkcjonalność, zoptymalizowaną produkcję i przemyślaną konstrukcję. Praca Mindsailors zaczyna się od szkicu na kartce papieru, a kończy na hali produkcyjnej. Najważniejszym składnikiem, który pojawia się w trakcie tego procesu, jest pasja. To z niej wynikają najwspanialsze pomysły. Nie ma znaczenia, czy celem jest niewielka łazienka w bloku, czy ogromny kompleks prysznicowy – studio Mindsailors każde zadanie traktuje prestiżowo.

KOŁO Grupa Geberit

NASI KLIENCI

  
Nasi klienci to przekrój indywidualnych inwestorów, startupów oraz korporacji reprezentujących marki z całego świata.  Z należytym szacunkiem traktujemy wszystkich, rzetelnie i profesjonalnie podchodząc do każdego projektu.
Zapraszamy do kontaktu